کشور – روستا بهاره رهنما نمایشنامه فیلمنامه

کشور – روستا: بهاره رهنما نمایشنامه فیلمنامه نمایش تئاتر آموزش تهرانی بهاره رهنما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اسکار ۲۰۱۸ چه رکوردی را شکست؟

شمار بینندگان مراسم اسکار ۲۰۱۸ از شبکه ABC در مجموع به ۲۶.۵ میلیون نفر رسید که نسبت به آمار سال گذشته ۱۶ درصد کم کردن دارد.

اسکار ۲۰۱۸ چه رکوردی را شکست؟

اسکار ۲۰۱۸ چه رکوردی را شکست؟

عبارات مهم : برنده

شمار بینندگان مراسم اسکار ۲۰۱۸ از شبکه ABC در مجموع به ۲۶.۵ میلیون نفر رسید که نسبت به آمار سال گذشته ۱۶ درصد کم کردن دارد.

به گزارش ایسنا، بر اساس نخستین آمارهای اعلام شده است راجع به بینندگان تلویزیونی نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار، این مراسم چهار ساعته که از سوی شبکه ABC به صورت مستقیم پخش شد در مقایسه با ۳۲.۹ میلیون مخاطب این مناسبت در سال ۲۰۱۷، نشان از کم کردن ۱۶ درصدی دارد.

آمار ۲۶.۵ میلیون بیننده مراسم اسکار ۲۰۱۸ بدون در نظر گرفتن بینندگان دیجیتال و موبایلی محاسبه شده است است.

در حالی که تماشای مراسم اسکار اغلب به محبوبیت فیلم های نامزد اسکار بستگی دارد، فیلم «شکل آب» برنده جایزه عالی ترین فیلم امسال نسبت به برندگان این شاخه در پنج سال گذشته فروش بالاتری در گیشه داشته هست. ساخته فانتزی «دل تورو» به فروش ۵۷ میلیون دلاری در سینمای آمریکا دست یافته که دو برابر زیاد از فروش «مهتاب» برنده سال ۲۰۱۷ است.

پیش از این رکورد کم بیننده ترین مراسم اسکار به سال ۲۰۰۸ مربوط می شد که در آن فیلم «جایی جهت پیرمردها نیست» ساخته برادران «کوئن» برنده جایزه عالی ترین فیلم شد که آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار را بر آن داشت تدبیری جهت مهیج ترشدن این مراسم بیاندیشد و از این رو تعداد فیلم های نامزد در شاخه عالی ترین فیلم از به حداکثر ۱۰ فیلم زیاد کردن یافت با این وجود این استراتژی به ندرت به نتیجه های مطلوب دست یافت.

در میان نامزدهای عالی ترین فیلم جوایز امسال نیز هیچ یک از سه فیلم پرفروش سال مشمول بر «جنگ ستارگان: آخرین جدای»، «دیو و دلبر» و «زن شگفت انگیز» حضور نداشتند.

بر اساس اعلام شبکه ABC، شمار بینندگان پخش زنده جوایز گلدن گلوب که در ماه ژانویه ۲۰۱۸ برگزار شد به ۱۹ میلیون نفر رسید و جوایز گرمی ماه پیش نیز ۱۹.۸ میلیون بیننده داشته است.

اسکار ۲۰۱۸ چه رکوردی را شکست؟

واژه های کلیدی: برنده | جایزه | میلیون | سینمایی | جوایز گرمی | جوایز اسکار | مراسم اسکار | نامزد اسکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz